Dlaczego warto zainwestować w podłogę taneczną?

Parkiet taneczny to element konieczny

Większość hoteli, które mają duże sale konferencyjne bądź restauracje, zarabia również na organizowaniu okolicznościowych przyjęć. Chrzty, wesela czy osiemnastki dają szansę, aby rozszerzyć ofertę hotelu i zachować płynność finansową nawet poza sezonem. Chcesz, aby Twój hotel był jeszcze bardziej konkurencyjny na tle innych obiektów noclegowych z okolicy? Zainwestuj w podłogę taneczną!

Czym jest podłoga taneczna?

Podłoga taneczna to specjalny, wytrzymały parkiet, który można rozłożyć przed imprezą bądź uroczystym wydarzeniem. Wystarczy wówczas zdecydować, jak duża powierzchnia do tańca jest potrzebna i ułożyć ją z poszczególnych paneli. Podłogi taneczne o wysokiej jakości można rozłożyć również na zewnątrz przed hotelem i nie trzeba obawiać się, że deszcz je zniszczy, gdyż są w 100% wodoodporne.

Dlaczego warto?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego w Twoim hotelu powinna znaleźć się taka podłoga, pomyśl chociażby o weselach lub innych imprezach w plenerze. Dla organizatorów powierzchnia taneczna będzie wówczas kluczową sprawą. Dzięki niej wyróżnisz się wśród konkurencji, a Twoja oferta stanie się dużo bardziej atrakcyjna.

Parkiet taneczny sprawdzi się także w wewnątrz budynku. W czasie weselnych czy osiemnastkowych zabaw i tańców podłoga w sali restauracyjnej może zostać ubrudzona i zarysowana. Jej profesjonalne czyszczenie albo wymiana mogą być naprawdę kosztowne, dlatego lepiej mieć pod ręką wytrzymały, antypoślizgowy parkiet, który bez trudu rozłożysz. Panele działają na zasadzie plastrów miodu, dlatego ich połączenie jest takie proste.

Już dzisiaj pomyśl o zakupie podłogi tanecznej, która nie tylko ochroni parkiet hotelu przed zabrudzeniami i zniszczeniami, ale przede wszystkim będzie się estetyczne prezentować w sali. Dzięki niej będziesz mógł organizować imprezy również w plenerze.