Dodatkowe wyposażenie restauracji hotelowej

Restauracja hotelowa to strzał w dziesiątkę. Oczywiście nie jest łatwo ją prowadzić i wymaga sporych nakładów finansowych, ale dzięki niej hotel zyskuje większą renomę i przychylność gości. Jeśli Twoja restauracja prosperuje dobrze od lat, może czas pomyśleć o zakupie dodatkowego wyposażenia, które sprawdzi się w czasie bankietów, wesel i imprez okolicznościowych?

Parkiet taneczny

Przyjęcia weselne, ale także bankiety z okazji andrzejek, sylwestra czy karnawału wiążą się z dobrą zabawą muzyczno-taneczną. W interesie właściciela hotelu jest nie tylko zapewnić gościom pełne bezpieczeństwo podczas tańca, ale także ochronić podłogę restauracji czy sali przed zniszczeniami. Jak to zrobić? Najlepiej upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zamówić specjalny parkiet taneczny. Taka podłoga jest szybka w montażu, ma antypoślizgową powierzchnię i po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc można ją przechowywać na zapleczu.

Składane stoły bankietowe

Jeśli organizujesz imprezę na większą liczbę gości, nie obejdzie się bez dodatkowych stołów. Warto w pogotowiu mieć składane stoły bankietowe, łatwe w przechowywaniu, a jednocześnie wykonane z wysokiej klasy materiałów oraz stabilne. Dzięki różnym rozmiarom i kształtom stołów będziesz mógł zdecydować, jak najlepiej je ustawić, by zyskać miejsce na parkiet, scenę bądź mównicę. Stoły składane przydadzą się również wtedy, gdy hotel będzie miał obłożenie z powodu konferencji czy szkolenia.

Obrusy elastyczne

Aby stoły na eventach i bankietach prezentowały się bez zarzutu, muszą zyskać odpowiednią oprawę. Pomogą Ci w tym obrusy elastyczne wykonane z tkaniny, która idealnie dopasowuje się do kształtu stołu. Obrus osłoni nie tylko blat, ale również boki, zasłaniając np. rozkładany stelaż, który nie wyglądałby estetycznie podczas wesela. Prawda, że świetne rozwiązanie?

Hotele to idealne miejsca do organizacji imprez, przyjęć weselnych oraz bankietów sylwestrowych. Wystarczy tylko, że odpowiednio wyposażysz swoją restaurację bądź salę, by zwiększyć konkurencyjność oferty.