Kiedy w hotelu przydaje się podłoga taneczna?

Podłoga taneczna kojarzy się z firmami eventowymi, dyskotekami bądź klubami. Wbrew pozorom przydaje się również w hotelu, zwłaszcza jeśli jako właściciel lub menadżer decydujesz się rozszerzyć ofertę o organizację wesel, osiemnastek czy innych uroczystości okolicznościowych.

Podłoga taneczna to najlepsza opcja podczas wesel

Trudno wyobrazić sobie wesele bez tanecznej zabawy. Jeśli w Twoim hotelu organizowane są przyjęcia ślubne, Młoda Para z pewnością w pierwszej kolejności zapyta o miejsce do tańczenia. Zwykła podłoga, czy to na sali, czy w restauracji hotelowej, może nie spełniać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Musisz upewnić się, że parkiet jest w pełni antypoślizgowy, żeby każdy gość czuł się komfortowo i bezpiecznie. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna podłoga taneczna zapobiegająca ślizganiu oraz zapewniająca dużą wytrzymałość.

Taki parkiet przyda się także w czasie innych imprez, np. osiemnastek, konferencji z bankietami itd. Warto pamiętać, że dzięki niemu bez problemu zorganizujesz przyjęcie plenerowe, ponieważ podłogę taneczną można rozłożyć również pod gołym niebem. Co ważne, podłoga Twojego hotelu nie będzie eksploatowana i niszczona w czasie tańca.

Jaką podłogę taneczną wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na zakup podłogi tanecznej do hotelu, najpierw sprawdź jej parametry. O czym pamiętać? Przede wszystkim, by podłoga była łatwa w montażu i składaniu. Najlepiej gdy struktura będzie oparta na plastrach miodu, czyli montujący będzie mógł dowolnie składać i konfigurować parkiet. Oczywiście wspomniana antypoślizgowa powierzchnia to podstawa, od tego trzeba zacząć. Ważne również, aby podłoga była łatwa w utrzymaniu. Sprawdź, czy jest odporna na mycie pod wysokim ciśnieniem.

Parkiet taneczny to inwestycja na lata. Przyda się w każdym hotelu, który w ofercie ma organizację imprez okolicznościowych. Pamiętaj, żeby przy wyborze kierować się funkcjonalnością i wytrzymałością podłogi.