Składana podłoga taneczna Macarena

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

MACARENA – INNOWACYJNA SKŁADANA PODŁOGA TANECZNA, OPATENTOWANA I PRODUKOWANA W POLSCE TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA HOTELI, RESTAURACJI, CENTRÓW KONGRESOWYCH ORAZ WSZYSTKICH FIRM ORGANIZUJĄCYCH EVENTY POKAZY LUB WESELA.

Organizujesz konferencję, bankiet, przyjęcie weselne? 

Podłoga taneczna to idealne rozwiązanie, a zarazem doskonałe wyposażenie każdego hotelu oraz firmy zajmującej się przygotowywaniem eventów. 

Oferowana przez nas podłoga taneczna cechuje się dużą wytrzymałością, solidnością oraz jakością. Jest wykonana z niezawodnego, wodoodpornego tworzywa ABS, a ponadto posiada dodatkową ochronę w postaci winylowej powierzchni.

Nasza składana podłoga taneczna „MACARENA” składa się z kwadratowych paneli o wymiarach 896 mm x 896 mm x 25 mm, które dokłada się do siebie niczym puzzle. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi ani śrub, dlatego zarówno jej złożenie, jak i rozłożenie jest wyjątkowo łatwe i przebiega bardzo sprawnie. 

Opatentowaliśmy konstrukcję, która opiera się na strukturze plastra miodu i charakteryzuje dużą wytrzymałością. 

Ułożona podłoga nie rozsuwa się, a wysokiej jakości materiały są gwarancją jej trwałości. Powierzchnia robocza została wykonana z winylu o bardzo wysokiej klasie ścieralności, dzięki czemu składana podłoga taneczna jest przygotowana na intensywne i wieloletnie użytkowanie. 

Powierzchnia jest niemal doskonałą imitacją drewna pod względem struktury i kolorystyki. Co ważne – jest wodoodporna i nadaje się również do rozkładania na zewnątrz, co pozwala na zorganizowanie przyjęcia plenerowego. Niski profil, wraz z łagodnym kątem nachylenia profilów, zapobiegają potknięciom i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

DO UŁOŻENIA PODŁOGI NIE SĄ WYMAGANE ŻADNE ŚRUBY LUB NARZĘDZIA. UKŁADANIE JEST SZYBKIE I PROSTE! DLA PRZYKŁADU UŁOŻENIE PODŁOGI O POWIERZCHNI OKOŁO 20 M2 ZAJMUJE MNIEJ NIŻ 10 MINUT, A JEJ DEMONTAŻ – OKOŁO 8 MINUT.


DZIĘKI ZASTOSOWANIU SPECJALNEGO RODZAJU NAROŻNIKÓW, NASZA PODŁOGA MOŻE BYĆ MONTOWANA W DOWOLNYCH UKŁADACH I KONFIGURACJACH. NIE MUSISZ OGRANICZAĆ SIĘ DO STANDARDOWEGO UŁOŻENIA PANELI.

Do paneli został zaprojektowany specjalny wózek, którym bez problemu można przejechać przez otwór drzwiowy standardowej szerokości. Wszystkie elementy podłogi  powinny być składane i przechowywane na specjalistycznych wózkach w celu uniknięcia uszkodzenia lub ich zarysowania. W przypadku składowania podłogi należy przestrzegać zasady: Panele układamy poziomo naprzemiennie warstwami - wierzch do wierzchu, spód do spodu. Jeden wózek jest w stanie pomieścić 25 paneli oraz obrzeża i adaptery. Te elementy umożliwiają ułożenie podłogi o powierzchni około 20m2. 

Jeden wózek z podłogą zawiera : 

               ilość paneli  ilość obrzeży prostych ilość obrzeży narożnych ilość adapterów czerwonych
                     25                   16                   4                     40
wymiar brutto jednego boku [m] wymiar brutto drugiego boku [m] powierzchnia brutto [m2]
                  4,720                 4,720               22,278

NAGRODY 

Składana Podłoga taneczna MACARENA została wybrana jako najlepszy produkt „The best of World 2016” w kategorii „Wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej” – w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz MT Targi Polska S.A. 

Dodatkowo miło nam poinformować, iż Składana Podłoga taneczna MACARENA otrzymała Nagrodę Główną w organizowanym przez Targi Horeca Gastrofood 2016 w Krakowie Konkursie „Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii”.

Składana Podłoga taneczna MACARENA otrzymała także Nagrodę Główną w kategorii „wyposażenie hotelu” – w konkursie organizowanym przez organizatora targów Pyszna Polska we Wrocławiu.

WYBRANE REALIZACJE NA PODŁOGĘ MACARENA

DOUBLETREE BY HILTON KRAKOW HOTEL & CONVENTION CENTER

HAMPTON BY HILTON – KRAKÓW

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL WROCŁAW – WROCŁAW

HAMPTON BY HILTON – LUBLIN

RAFFLES EUROPEJSKI WARSAW – WARSZAWA

HOTEL RADISSON BLU – SZCZECIN

HOTEL NOSALOWY DWÓR – ZAKOPANECOURTYARD BY MARRIOTT GDYNIA WATERFRONT – GDYNIA

AQUARIUS HOTEL SPA&WELLNESS – KOŁOBRZEG

HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM - WROCŁAW

MERCURE KRAKÓW STARE MIASTO – KRAKÓW

HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE – ZAKOPANE

HOTEL MERCURE BYDGOSZCZ SEPIA – BYDGOSZCZ

NOVOTEL WARSZAWA AIRPORT – WARSZAWA

HOTEL ZAMEK BISKUPI – JANÓW PODLASKI

HOTEL ARCHE CZĘSTOCHOWA – CZĘSTOCHOWA

KOSZARY ARCHE HOTEL – GÓRA KALWARIA

WARSAW PLAZA HOTEL**** - WARSZAWA

HOTEL QUBUS – KRAKÓW

HOTEL QUBUS – GORZÓW WLKP.

HOTEL QUBUS – LEGNICA

HOTEL QUBUS – KIELCE

HOTEL IBIS STYLES – NOWY SĄCZ

HOTEL KOPERNIK – OLSZTYN

HOTEL WARSZAWA SPA & RESORT – AUGUSTÓW

PURO GDAŃSK STARE MIASTO – GDAŃSK

MOLO RESORT - OSIEK