Stoły cateringowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

PROFESJONALNE STOŁY CATERINGOWE Z BLATEM Z CZYSTEGO 100% POLIETYLENU

Lekkie, wytrzymałe i funkcjonalne meble cateringowe!

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości stoły cateringowe renomowanego producenta ZOWN. Do produkcji blatu wykorzystany został stuprocentowy polietylen z dodatkowym filtrem UV. Pozwala to trzymać mebel zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartych przestrzeniach. stoły cateringowe składane cechują się małą wagą, przy jednoczesnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Stoły składane cateringowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby móc dostosowywać się do większego obciążenia. Każdy stół cateringowy składany jest prosty w transporcie oraz przechowywaniu. Producent wykorzystał specjalistyczne wózki, dzięki którym oszczędność powierzchni potrzebnej na magazynowanie jest naprawdę duża. Mebel bardzo prosto utrzymać w czystości, nie jest też drogi w eksploatacji. 

ERGONOMIA

Ergonomia zapewniająca swobodę siedzenia również dla osób siedzących na szczycie stołu.

ŁĄCZNIKI

Wzdłużny i poprzeczny system łączenia stołów

JAKOŚĆ

Wyłącznie 100% czysty (pierwszej generacji) polietylen o wysokiej gęstości, który nie jest łączony z polimerami z recyklingu.

CERTYFIKATY

Produkty ZOWN odpowiadają europejskim normom: 581-1/581- 2/581-3/ 15372/16139/16121.

NIEZALEŻNY KLIPS

Indywidualny klips polipropylenowy przeznaczony do trzymania nogi w nieruchomej pozycji po złożeniu. Solidny i trwały system mocujący.

STOPKI

Zintegrowane stopki do stelaży.