Bankiet i konferencja

Konferencje i bankiety są nierozłącznie związane z każdą firmą. Pracownicy spotykają się w salach konferencyjnych, by uzgodnić strategię, zdać raporty z ostatniej działalności czy przedyskutować plan marketingowy. Sale bankietowe natomiast służą integracji, zapoznawaniu się i zacieśnianiu współpracy. Na firmowe spotkania często są zapraszani kontrahenci oraz potencjalni klienci, więc to istotne, jak wyglądają pomieszczenia, w których odbywają się zebrania. Prezentujemy szeroki wybór mebli konferencyjnych i bankietowych, idealnie pasujących do każdego wnętrza. Wśród naszego asortymentu można znaleźć: stoły, krzesła konferencyjne i bankietowe, podłogi taneczne oraz akcesoria uzupełniające.

Sale konferencyjne i bankietowe powinny być wyposażone w meble jak najbardziej funkcjonalne. Oferujemy stoły składane, stoliki restauracyjne oraz stoliki koktajlowe. Można dowolnie konfigurować ich ustawienie, a także wybrać wymiary i kształt — posiadamy okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Polecamy także obrusy z nakładką wykonane z najlepszej jakości materiału. Dodatkowo – szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować obrus do reszty wyposażenia wnętrza.

Wygodę pracowników i partnerów biznesowych podczas spotkań zapewniają krzesła. W zależności od potrzeb i profilu działalności firmy proponujemy krzesła aluminiowe, stalowe, restauracyjne oraz składane – krzesła bankietowe producent ma w kilku wariantach. Rozumiemy, że misje przedsiębiorstw różnią się od siebie i każde indywidualnie planuje aranżację wnętrz firmowych. Jesteśmy na to przygotowani — w naszym asortymencie znajdują się krzesła klasyczne, ale także nowoczesne i designerskie. Wraz z krzesłami można zamówić pokrowce, przydatne zwłaszcza przy organizowaniu wystawnych, eleganckich eventów. Proponowane przez nas krzesła bankietowe łączą w sobie nietuzinkową estetykę z ogromną wygodą. Krzesła bankietowe konferencyjne producent wykonuje w taki sposób, aby mogły wpisać się stylem w możliwie jak największą liczbę pomieszczeń. 

Hotele i firmy cateringowe wiedzą, jak ważne jest zadbanie o dobre samopoczucie uczestników bankietów i konferencji. Nic tak nie łagodzi obyczajów i nie zachęca do integracji jak wspólna zabawa. Proponujemy więc podłogi taneczne do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz. Wykonane są z solidnego, antypoślizgowego materiału, można je samodzielnie montować oraz układać w dowolnej konfiguracji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i stworzenia za pomocą naszych mebli gustownego, odpowiadającego na potrzeby firmy wnętrza.

Jest 192 produktów.

Pokazano 1-192 z 192 pozycji

Aktywne filtry