Mównice prezentacyjne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

BESTSELLER
Mównica model ML9025 , kolor orzech ecco

Mównica model ML9025

Dostępny w magazynie Produkt na zamówienie
Cena 723,00 zł
netto

Mównica to niezbędny element wyposażenia sal bankietowych i konferencyjnych, ale także szkół, uniwersytetów, urzędów, siedzib organizacji pozarządowych oraz wszystkich pomieszczeń, gdzie odbywają się zebrania i prelekcje. Nie może jej zabraknąć w czasie firmowych prezentacji, oświatowych spotkań czy konferencji prasowych.

Odpowiednio wybrana mównica to nie tylko mebel będący częścią wyposażenia. To również przedmiot dodający prelegentowi pewności siebie. Narzuca przybranie wyprostowanej postawy, dzięki czemu lepsza jest emisja głosu oraz zacieśnia się kontakt z publicznością. Dodatkowo, stanowi oparcie i daje możliwość położenia rąk na pulpicie. Taka pozycja pomaga zapanować nad gestykulacją oraz przestępowaniem z nogi na nogę. Mównica jest więc doskonałym antidotum na wszystkie dolegliwości związane z publicznymi wystąpieniami: lęk, tremę, nerwowość.

Oferujemy mównice o klasycznym designie, podkreślającym prestiż występującego oraz wydarzenia. Dzięki możliwości wybrania koloru, mebel będzie pasował do każdego wnętrza. Zadbaliśmy również o szerokie, wygodne pulpity. Można podstawić na nich szklankę z wodą, położyć zegarek przypominający, ile czasu zostało do końca przemówienia oraz kartkę z notatkami wspomagającą płynność prelekcji. Meble wyposażyliśmy również w małe półeczki umożliwiające odłożenie gadżetów czy prezentowanych produktów.

Oferowane przez nas mównice są stabilne, klasyczne i wykonane z dobrych materiałów. Dzięki nim każdy prelegent poczuje się pewnie.