Najlepsze restauracje dbają o wszystko

Najlepsze restauracje dbają o wszystko

25 kwietnia 2016

W poprzednim artykule zajęliśmy się wystrojem restauracji. Jednak miejsce, gdzie goście spożywają posiłki to nie wszystko. Oczywiście, strefa jedzenia i zabawy jest niezwykle istotna. Doszliśmy do tego w naszych poprzednich rozważaniach. Jednak miejsce oczekiwania na stolik w restauracji jest równie ważne. Tam przecież zwykle goście czekają przynajmniej kilka minut na zwolnienie się stolika. Popijają drinki oraz rozmawiają. Warto, aby i to miejsce reprezentowało odpowiedni poziom.
Restauracja_pod_Gigantami_06Tutaj zaproponować możemy kilka rozwiązań. W takim miejscu najczęściej spotyka się wysokie stoły bankietowe. Rozwiązanie niezwykle wygodne, które nie wymaga dużej ilości wkładu pracy. Goście stoją przy stolikach, sącząc wykonane przez barmana drinki. Dzięki temu w miłej atmosferze oczekują na wolny stolik. Ciekawym rozwiązaniem będą również krzesła barowe, ustawione przy blacie miejsca pracy barmana. Niektóre z modeli foteli oraz krzeseł barowych posiadają amortyzator z pamięcią powrotu. Takie rozwiązanie nie wymaga regulacji wysokości.

W miejscu takim jak restauracja podstawą są stoły i krzesła bankietowe. Dlatego innym, równie ciekawym rozwiązaniem będą sofy oraz fotele. Dlaczego? Będzie to świetna alternatywa dla najczęściej spotykanych rozwiązań barowych.

Co ciekawe, dziś dostępny bogaty wybór sof i foteli na każdą okazję. Dopasować można w zasadzie każdy element mebla. Od koloru po kształt i wykończenie. Do restauracji, która kreuje swój wizerunek na lokal elegancki świetnie pasują meble w kolorze białym, czarnym lub brązowym. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych upodobań właścicieli. Warto zadbać o to, aby meble pomieściły odpowiednią ilość osób. Dlatego najlepiej szukać miejsca oferującego modele jedno-, dwu- lub pięcioosobowe.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Przede wszystkim zweryfikować należy materiał, z którego wykonano meble. Ważne jest, aby był wytrzymały, a przy tym elegancki. Świetnie w tej roli sprawdzi się skóra ekologiczna. Równie istotny jest kształt mebli. Oparcia i siedzisko powinny stanowić integralną całość. Wygląd najlepszych mebli wieńczyć powinny kontrastowe przeszycia, dzięki którym meble zyskają indywidualny charakter.

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również