Meble hotelowe system VINTAGE
  • Meble hotelowe system VINTAGE

Meble hotelowe system VINTAGE

Cena (netto) 4 459,00 zł

(3 613,00 zł za komplet mebli)

Dostępny w magazynie Produkt na zamówienie

VINTAGE to system mebli hotelowych nawiązujący stylem do lat 50-tych XX wieku. Połączenie płyty laminowanej z naturalnym drewnem dodaje meblom szlachetności, intrygujący dekor płyty uzupełniającej przykuwa uwagę. To wszystko tworzy interesującą całość – nostalgiczny powrót do przeszłości z nutą nowoczesności. Takie połączenie sprawia, że meble będą świetnie odnajdywać się zarówno we wnętrzach stylowych, jak i nowoczesnych.

Konstrukcja mebli z płyty laminowanej, oparta na drewnianych, stożkowych nogach: blaty o grubości 36 mm, pozostałe elementy o grubości 18 mm. Wszystkie krawędzie oklejane ABS w technologii bezklejowej ( laser edge ). Pozwala to na osiągnięcie bardziej trwałego połączenia płyty z obrzeżem. Połączenie takie jest odporne na przenikanie wody i wysoką temperaturę, a powierzchnia mebla jest dużo bardziej estetyczna w porównaniu z tradycyjną techniką klejową. Zastosowane okucia BLUM – zawiasy bezuchwytowe Blum TIP-ON i szuflady bezuchwytowe METABOX TIP-ON.

Stosowane w naszych meblach obrzeże laserowe LASER EDGE. Jest to najnowsza technologia, w której bez użycia kleju obrzeże ABS jest wtapiane w płytę w temp.600 stopni C. Metoda bezklejowa (laser) zastosowana w produkcji naszych mebli pozwala nam wykonać trwałe, interesujące pod względem wizualnym, funkcjonalne i bezspoinowe połączenie płyty i obrzeża. Dużą zaletą tej technologii jest znaczne zwiększenie wytrzymałości termicznej oraz odporności obrzeży na wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne co wpływa na wydłużenie eksploatacji mebli.

KALKULACJA MEBLI ZAWIERA 

Szafa 90x60x200h  1 szt. 
Biurko/toaletka wym. 140x51,8x75h  1 szt.
Lustro toaletki wym. 800x18x600h 1 szt.
Bagażnik 600x500x550h 1 szt.
Wieszak 600x18x1450h 1 szt.
Szafka nocna wym. 40x40x50h  1 szt.
Łożko MIL2 - 200x80 z materacem bonnelowym  1 szt.

Jest to przykładowa kalkulacja mebli więcej informacji na temat systemu mebli, oraz terminu realizacji w Dziale Handlowym.

VINTAGE
Nowy produkt

Polecamy również